Organigrama municipal

Marc Solsona Aixalà

Solsona Aixalà, Marc

Alcalde PDeCAT - Demòcrates msolsona@mollerussa.cat

josep-simo-ribera

Simó Ribera, Josep

Regidor PDeCAT - Demòcrates (portaveu) j.simo@mollerussaciutat.com

josep-angel-lavin-llano

Lavin Llano, Josep Àngel

Regidor PDeCAT - Demòcrates (independent) j.lavin@mollerussaciutat.com

dolors-bargallo-vidal

Bargalló Vidal, Dolors

Regidora PDeCAT - Demòcrates d.bargallo@mollerussaciutat.com

rosalia-carnice-farre

Carnicé Farré, Rosalia

Regidora PDeCAT - Demòcrates r.carnice@mollerussaciutat.com

xavier-roure-greoles

Roure Greoles, Xavier

Regidor PDeCAT - Demòcrates (independent) x.roure@mollerussaciutat.com

monica-segues-llombart

Segués Llombart, Mònica

Regidora PDeCAT - Demòcrates m.segues@mollerussaciutat.com

joan-ramon-domingo-coll

Domingo Coll, Joan Ramon

Regidor PDeCAT - Demòcrates j.domingo@mollerussaciutat.com

immaculada-casanella-miro

Casanella Miró, Immaculada

Regidora PDeCAT - Demòcrates i.casanella@mollerussaciutat.com

bernat-diaz-faya

Díaz Faya, Bernat

Regidor PDeCAT - Demòcrates b.diaz@mollerussaciutat.com

griselda-soteras-bergada

Soteras Bergadà, Griselda

Regidora PDeCAT - Demòcrates g.soteras@mollerussaciutat.com

engelbert-montala-pla

Montalà Pla, Engelbert

Regidor ERC (Portaveu) e.montala@mollerussaciutat.com

montse-garcia-miralles

García Miralles, Montse

Regidora ERC (independent) m.garcia@mollerussaciutat.com

narcis-roma-monfa

Romà Monfà, Narcís

Regidor ERCn.roma@mollerussaciutat.com

teresa-ginesta-riera

Ginestà Riera, Teresa

Regidora PSC (Portaveu)tginesta@mollerussaciutat.com

alonso-soria-cano

Soria Cano, Alonso

Regidor PSC (Independent)a.soria@mollerussaciutat.com

joan-simeon-morera

Simeon Morera, Joan

Regidor PP (Portaveu)j.simeon@mollerussaciutat.com

Per poder millorar els nostres serveis, utilitzem cookies de tercers i persistents que ens permeten obtenir informació dels usuaris. Si continues navegant, considerem que acceptes la seva utilització. Més informació

La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca