Regidories

Marc Solsona Aixalà

NOVES TECNOLOGIES; PROMOCIÓ ECONÒMICA; COMUNICACIÓ

Solsona Aixalà, Marc
Alcalde PDeCAT - Demòcrates
msolsona@mollerussa.cat

joan-ramon-domingo-coll

SEGURETAT CIUTADANA; CULTURA; FIRES I MERCATS

Domingo Coll, Joan Ramon
Regidor PDeCAT - Demòcrates
j.domingo@mollerussaciutat.com

xavier-roure-greoles

FINANCES i ATENCIÓ CIUTADANA

Roure Greoles, Xavier
Regidor PDeCAT - Demòcrates (Independent)
x.roure@mollerussaciutat.com

josep-angel-lavin-llano

BENESTAR SOCIAL, CIUTADANIA i INFÀNCIA; ATENCIÓ EXTERNA i SERVEIS MUNICIPALS

Lavin Llano, Josep Àngel
Regidor PDeCAT - Demòcrates (Independent)
j.lavin@mollerussaciutat.com

josep-simo-ribera

COORDINACIÓ ÀREES MUNICIPALS

Simó Ribera, Josep
Regidor PDeCAT - Demòcrates (Portaveu)
j.simo@mollerussaciutat.com

dolors-bargallo-vidal

URBANISME i CONTRACTACIÓ

Bargalló Vidal, Dolors
Regidora PDeCAT - Demòcrates
d.bargallo@mollerussaciutat.com

monica-segues-llombart

ENSENYAMENT

Segués Llombart, Mònica
Regidora PDeCAT - Demòcrates
m.segues@mollerussaciutat.com

rosalia-carnice-farre

RÈGIM INTERN i IGUALTAT

Carnicé Farré, Rosalia
Regidora PDeCAT - Demòcrates
r.carnice@mollerussaciutat.com

immaculada-casanella-miro

JOVENTUT; TURISME; PLA DE BARRIS

Casanella Miró, Immaculada
Regidora PDeCAT - Demòcrates
i.casanella@mollerussaciutat.com

bernat-diaz-faya

ESPORTS

Díaz Faya, Bernat
Regidor PDeCAT - Demòcrates
b.diaz@mollerussaciutat.com

griselda-soteras-bergada

FESTES

Soteras Bergadà, Griselda
Regidora PDeCAT - Demòcrates
g.soteras@mollerussaciutat.com

RegidoresParticipacio

PARTICIPACIÓ

Casanella Miró, Immaculada
Segués Llombart, Mònica
Soteras Bergadà, Griselda

Regidores PDeCAT - Demòcrates
i.casanella@mollerussaciutat.com

Per poder millorar els nostres serveis, utilitzem cookies de tercers i persistents que ens permeten obtenir informació dels usuaris. Si continues navegant, considerem que acceptes la seva utilització. Més informació

La configuració de les galetes d'aquesta web està definida com a "permet galetes" per poder oferir-te una millor experiència de navegació. Si continues utilitzant aquest lloc web sense canviar la configuració de galetes o bé cliques a "Acceptar" entendrem que hi estàs d'acord.

Tanca